Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.05.2011, 18:18
Cytat:
Przecież to jest jeden z najważniejszych meczy w sezonie.Nie można podejść do niego w ten sposób.
To nie ta Legia co kiedyś. Teraz to był zwykły mecz. Bardziej boli 2-0 z Górnikiem u siebie, niż z Legią na wyjeżdzie, gdy mamy juz mistrzostwo. Wstyd byloby przegrac wyzej, niz 4-0.

Wygralismy lige, wygralismy dwumecz. Pokonalismy 2 razy Cracovie, ktora na 80% spadnie. Czego wy chcecie. Miec sezon jak Porto 26-4-0 ?
Odpowiedz cytując