Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#513
Stary 21.05.2011, 18:17
willow napisał(a):Wyświetl post
Ty się dobrze czujesz, człowieku? Czy szaleju się najadłeś? Legia zdecydowanie lepsza? Bo grała z przewagą jednego zawodnika, u siebie i z aktualnym Mistrzem Polski? Bo dostała na Reymonta 4:0 i ma 11 porażek w lidze? Odbiło Ci dokumentnie, czy to prowokacja?
TO była ironia
tak Mi sie wydaje.
Odpowiedz cytując