Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#509
Stary 21.05.2011, 18:06
I to mnie wku.....a najbardziej że mamy juz mistrza i taki mecz olewamy ciepłym moczem!
Przecież to jest jeden z najważniejszych meczy w sezonie.Nie można podejść do niego w ten sposób.
Wielki ...... z tego mistrzostwa jak nie potrafimy grac w takich meczach. Aż strach sie bać co będzie w pucharach!
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując