|
I to mnie wku.....a najbardziej że mamy juz mistrza i taki mecz olewamy ciepłym moczem!
Przecież to jest jeden z najważniejszych meczy w sezonie.Nie można podejść do niego w ten sposób.
Wielki ...... z tego mistrzostwa jak nie potrafimy grac w takich meczach. Aż strach sie bać co będzie w pucharach!
|