|
Kilka miesięcy temu wp.pl podpisało umowę z Lechem i jest ich patronem medialnym.
Naszym jest interia.pl , Legii onet.pl yak jakby kogoś to ciekawiło. Nawet sobie przypominam jak o coś pytałem oficjalną Wisły na gg ,chodziło mi o jakiś nius na wp.pl i odpowiedzieli "że ich strona wp.pl nie interesuje i żadnych odnośników do wp.pl nigdy nie będą wrzucane"
Ostatnio edytowane przez CH. : 21.05.2011 o godz. 18:02.
|