Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13075
Stary 21.05.2011, 17:56
Legia-Wisła
tradycji stało sie za dosc.
Tak jak piszecie widac ktorzy pilkarze sa profesjonalistami. I generalnie na takich meczach mozna zweryfikowac slodkie pieprzenie pilkarzy. Oni maja kilka takich oklepanych stwierdzen ze np "typowy mecz walki", "oczywiscie mamy Mistrzostwo ale bedziemy walczyc w kolejnych meczach", "dzis pogoda/murawa itd nie sprzyjala grze w pilke", "poprawimy to i siamto i w drugiej polowie strzelimy gola i wygramy", "bardzo dizkeujemy kibicom za doping, byl super bez niego bysmy nie wygrali" itd itd
A pozniej okazuje sie ze kibicow maja w dupie, ze lobo to gral kiedys dobrze dopoki mecze kupowal, ze maja na wynik meczu wyjebane i lepiej sie snuc po boisku.
Gdyby kazdy byl taki fajny jak to ladnie umie mowic to by zapierdalal w kazydm meczu tak jak Mały czy Sobol albo by sie identyfikowal z kibicami tak jak Mały. Zauwarzcie, oni wszyscy mowia niemal to samo a zycie pokazuje co innego. Np inaczej sie wypowiedzial Zuraw po naszej porazce (juz zapomnialem z kim) ze jestesmy nieudacznikami- i to byla szczera wypowiedz a nie pi...e o Chopinie. Dlatego nie sugerujmy sie wywiadami z pilkarzami bo dzis zapowiadali walke a jakos slabo to im wyszlo. Oczywiscie mieli prawo odpuscic bo maja Mistrza, moze zabalowali i nie mysleli o meczu czy treningach ale to niech powiedza wprost a nie klamia.
Mecz bez dopingu jak to mecz bez dopingu. Fatalny. Po prostu mecz to takie widowisko gdzie patrzy sie na boisko po ktorym biega 22 chłopow a slyszy sie kilka tysiecy gardel ktore sa na trybunach. Jesli sie oddzieli te dwie rzeczy to wszystko traci swoj sens

Cracovia-Widzew
Nawet przy tak dizadoskim dopingu jaki maja pasy mecz od razu lepiej sie oglada
Zaczelo sie ublizanie sedziom czy PZPNowi (zobaczymy za 2 kolejki kto do kogo w łaske przyjdzie) to od razu doping lepszy, glosniejszy no i ogolnie dobrze sie bawia przy tym. Widac sa w zywiole
Tak jak pisalem dzis, spelnilo sie czesciowo. Cracovia znowu w kryzysie. Jak wygrywaja to wygrywaja a jak zaczna przegrywac to kilka kolejek tak moga. Oby jeszcze tylko 2 i bedzie pieknie- przynajmniej do czasu az sie utrzymaja przy zielonym stoliku

Zawsze nad wami! To My jestesmy Mistrzami!!!


Cytat:
Kosecki w pewnym momencie powiedział że życzył by sobie takiej atmosfery na każdym meczu
0 szacunku dla takich szmat ktore zawsze ida z wiatrem, w kierunku gdzie w zaleznosci jak sie zachowaja czeka ich wieksza korzysc. Szkoda tylko ze w tym kraju takich ludzi jest wiekszosc

PS
Bedzie kara dla Legii za doping nieziwazany z meczem? hmm
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 21.05.2011 o godz. 18:01.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując