Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1458
Stary 21.05.2011, 17:55
Kryniu napisał(a):Wyświetl post
Czemu mam nieodparte wrażenie że z naszej ligi dla serwisu Wirtualna Polska jesteśmy wrogiem nr1. Czasami piszą o nas tak że nie da się tego czytać
Najlepsza rada - nie czytac po porazkach co o Wisle gadają.
Odpowiedz cytując