bouli76 napisał(a):

2.Dziwna decyzja Maaskanta - czemu sciagnal Meliksona Legia nie byla az tak grozna zeby nie zaryzykowac i nie sciagnac kogos z defensywy np: Jirsaka albo Kowalskiego.
|
Jak dla mnie dobrze zrobił bo nie było potrzeby narazac go na faule, ktorych pare ze strony Legii bylo. Pomimo przegranej mielismy okazje bramkowe wiec amibcji nie mozna naszym odmowic. A przegrali bo za długo swietowali - widac to dzisiaj było. Male pocieszenie to Cracovia przegrywa i gra w 10tke.