|
W kontekście meczu mogę powiedzieć tyle - tradycji stało się zadość, jakikolwiek wynik i tak nic nie zmieniał, było z grubsza dokładnie tak jak miało być, a po emocje to ja proszę zgłosić się w następnym sezonie.
No i jeszcze:
WOJTEK MATEJA! TO POLSKICH SKOKÓW NADZIEJA!
|