Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13063
Stary 21.05.2011, 17:32
W kontekście meczu mogę powiedzieć tyle - tradycji stało się zadość, jakikolwiek wynik i tak nic nie zmieniał, było z grubsza dokładnie tak jak miało być, a po emocje to ja proszę zgłosić się w następnym sezonie.

No i jeszcze:

WOJTEK MATEJA! TO POLSKICH SKOKÓW NADZIEJA!
Legionista
Odpowiedz cytując