Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#494
Stary 21.05.2011, 17:25
glazik napisał(a):Wyświetl post
Wisla jest lepsza druzyna,Legia potrafi przegrywac u siebie i spodziewalem sie wiecej ambicji po naszych a stawka 2.95 byla kuszac.. wiec nie uwazam zeby to bylo glupie
Moim zdaniem to było wręcz idiotyczne Jakbym miał stawiać to bym obstawił zwycięstwo Legii ale z zasady nie obstawiam przeciwko mojemu klubowi więc niczego nie wygrałem :(

bouli76 napisał(a):Wyświetl post
Dziwna decyzja Maaskanta - czemu sciagnal Meliksona Legia nie byla az tak grozna zeby nie zaryzykowac i nie sciagnac kogos z defensywy np: Jirsaka albo Kowalskiego.
Moim zdaniem bardzo dobra. Bez sensu narażać najlepszego grajka w meczu o prestiż.
Odpowiedz cytując