glazik napisał(a):

|
Wisla jest lepsza druzyna,Legia potrafi przegrywac u siebie i spodziewalem sie wiecej ambicji po naszych a stawka 2.95 byla kuszac.. wiec nie uwazam zeby to bylo glupie
|
Moim zdaniem to było wręcz idiotyczne

Jakbym miał stawiać to bym obstawił zwycięstwo Legii ale z zasady nie obstawiam przeciwko mojemu klubowi więc niczego nie wygrałem :(
bouli76 napisał(a):

Dziwna decyzja Maaskanta - czemu sciagnal Meliksona Legia nie byla az tak grozna zeby nie zaryzykowac i nie sciagnac kogos z defensywy np: Jirsaka albo Kowalskiego.
|
Moim zdaniem bardzo dobra. Bez sensu narażać najlepszego grajka w meczu o prestiż.