Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#485
Stary 21.05.2011, 17:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zarzucacie Wiślakom brak ambicji , a ja powiem tak . Sezon się dla Wisły skończył . Wymagac od nich aby w przeddzień walki o ligę mistrzów sobie nogi połamali na Legi walcząc o pietruszke jest chorym pomysłem . Takiego spotkania się spodziewałem i nie mam pretensji do Wiślaków .
Nie dla wszystkich to był mecz o pietruszkę. Np. dla Małego nie był- zasuwał jak zwykle.

Dla innych np. Garguła, Sivakov, Kowalski- tym bardziej nie powinien być- oni przecież niby mieli pokazać, że walczą o miejsce w składzie, że zasługują na grę w Wiśle w przyszłym sezonie.
Odpowiedz cytując