thechris napisał(a):

No miał jakieś 3 i poł strzału i puścił 2 gole... całkiem nieźle. IMO Pawełek lepszy. Oby tylko Maaskant nie wyjechał z tekstem, że wypada przeprosić kibiców...
To żeś odkrył Amerykę Kolumbie
|
Dobra karnego to nie licz. Dwa razy wybronił sam na sam. Rzeczywiście kur.w.a bardzo słaby jest!!!