Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#480
Stary 21.05.2011, 17:18
thechris napisał(a):Wyświetl post
No miał jakieś 3 i poł strzału i puścił 2 gole... całkiem nieźle. IMO Pawełek lepszy. Oby tylko Maaskant nie wyjechał z tekstem, że wypada przeprosić kibiców...



To żeś odkrył Amerykę Kolumbie
Dobra karnego to nie licz. Dwa razy wybronił sam na sam. Rzeczywiście kur.w.a bardzo słaby jest!!!
Odpowiedz cytując