Sędzia napisał(a):

Polonia zdobędzie jednego mistrza, tak za dwa - trzy sezony, jeśli nie będzie zbyt dużej rotacji trenerów i składu.
Po prostu zgrają się na tyle dobrze, że w jednym słabszym sezonie Wisły będą w stanie zdobyć mistrza.
|
Oczywiście. Bardzo prawdopodobny scenariusz ale stałej tendencji mieć to nie będzie.
Ciekawe kopanie szykuje się w Gdyni.