Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#474
Stary 21.05.2011, 17:13
Ale trzeba przyznać ,że Jovanić też źle się nie spisywał.

PS. Kowalski ? Śmiech na sali . Nieporozumienie przez duże NIE. Polonia Bytom albo Piast Gliwice - to jest jego miejsce z jego poziomem.
Odpowiedz cytując