|
Borussia przegrała z Werderem 2-0 po zdobyciu mistrza czyli co? Powinna być tam czystka bo niektórzy odpuścili mecz? Barcelona zremisowała u siebie z Deportivo czyli w przyszłym roku naprawdopodobniej odpadną szybko z pucharów? Szachtar w ukraińskiej po wygraniu ligi dostali bęcki od Dynama 3-0. Znaczy grają tam gwiazdki bez ambicji i trzeba przebudować zespół? Takim przykładów jest mnóstwo a wy zróbcie coś sensownego, posprzątajcie, zróbcie grilla, weźcie dziewczyne do kina a nie szukajcie problemów w miejscu w którym ich nie ma.
Jedyny mecz jaki mają wygrać to u siebie z Polonią, żeby nie zepsuć fety. Reszta meczy to poważniejsze sparingi i wyniki są najmniej ważne.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 21.05.2011 o godz. 17:15.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|