|
Oczywiście nawet po meczu towarzyskim ( a taki to był - bądzmy szczerzy ) przez forum musi się przewinąć fala samobójstw . Nie może być inaczej .
Obiektywnie - w pierwszej połowie 15 minut dominacji Legii , 30 minut wyrównanej gry z trzema setkami dla Wisły .
Koncówka drugiej połowy to Wisła zamkneła Legię na swojej połowie , grając w 10 ponad 45 minut .
Niewiem co po niektórzy się spodziewali , że Wisła zagra 2 połowie ultra ofensywnie i dostanie z kontry 4 bramki? jeden z drugim mógłby się czasem zastanowić co pisze ..
Zarzucacie Wiślakom brak ambicji , a ja powiem tak . Sezon się dla Wisły skończył . Wymagac od nich aby w przeddzień walki o ligę mistrzów sobie nogi połamali na Legi walcząc o pietruszke jest chorym pomysłem . Takiego spotkania się spodziewałem i nie mam pretensji do Wiślaków .
|