mitmichael napisał(a):

|
Chyba nie slyszałes jak mocno wkur....y był Maaskant, jak krzyczal na swoich zawodnikow. Na pewno opieprz juz dostali za tak marną gre i w nastepnym spotkaniach sie postarają. Jovanic dobre 45 minut, powinien dobrze zastapic Pareike w ostatnich 2 spotkaniach.
|
O....... to powinni już przed meczem dostać, bo wyszli na ten mecz jak amatorzy.