Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#465
Stary 21.05.2011, 17:09
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie slyszałes jak mocno wkur....y był Maaskant, jak krzyczal na swoich zawodnikow. Na pewno opieprz juz dostali za tak marną gre i w nastepnym spotkaniach sie postarają. Jovanic dobre 45 minut, powinien dobrze zastapic Pareike w ostatnich 2 spotkaniach.
O....... to powinni już przed meczem dostać, bo wyszli na ten mecz jak amatorzy.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując