John1906 napisał(a):

|
a wiesz chłopcze co to jest profesjonalna gra w piłkę nożną ?
|
Garguła wie... i do tego ma koszulkę Legi ! to jest skurczybyk
wwf napisał(a):

|
Czy dobrze mi się zdaje że jak Legia zdobędzie 2 miejsce to zajęcie 4 miejsca w lidze będzie dawać możliwość gry w europejskich pucharach
|
no tak, ale tak samo by było jak by Legia była 3, czy nawet 4 to w tedy 2 i 3 miejsce jest wolne