Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#462
Stary 21.05.2011, 17:08
John1906 napisał(a):Wyświetl post
a wiesz chłopcze co to jest profesjonalna gra w piłkę nożną ?
Garguła wie... i do tego ma koszulkę Legi ! to jest skurczybyk
wwf napisał(a):Wyświetl post
Czy dobrze mi się zdaje że jak Legia zdobędzie 2 miejsce to zajęcie 4 miejsca w lidze będzie dawać możliwość gry w europejskich pucharach
no tak, ale tak samo by było jak by Legia była 3, czy nawet 4 to w tedy 2 i 3 miejsce jest wolne
Ostatnio edytowane przez Luu... : 21.05.2011 o godz. 17:12.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując