Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#458
Stary 21.05.2011, 17:06
Nasi chcieli wygrać samymi umiejętnościami indywidualnymi, "na chodzonego" i okazało się ile są warte te indywidualności. Boków obrony nie mamy. Kowalski to poziom Polonii Bytom. Sivakova można bez żalu odesłać do Włoch. Jirsak i Garguła mogą sobie szukać nowych klubów, a Riosa zapamiętamy jako chłopaka, który strzelił z przewrotki w ME.
Niby to był mecz o pietruchę, w którym Legii też za bardzo nie chciało się grać, ale jednak sporo powiedział nam o przydatności poszczególnych zawodników.
Odpowiedz cytując