Temat
:
[28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45)
Wyświetl pojedynczy post
KoJaK
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
455
21.05.2011, 17:05
Tak szczerze jedno pytanid o Was: graliscie by na 100% w meczu wiedzac o tym ze macie Mistrzostwo juz? Granie na 100% = teoretycznie i w praktyce wieksza szansa na kontuzje. Dobrze ze Melikson zszedl.
KoJaK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KoJaK
Znajdź inne posty napisane przez KoJaK