Wyświetl pojedynczy post
KoJaK
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#455
Stary 21.05.2011, 17:05
Tak szczerze jedno pytanid o Was: graliscie by na 100% w meczu wiedzac o tym ze macie Mistrzostwo juz? Granie na 100% = teoretycznie i w praktyce wieksza szansa na kontuzje. Dobrze ze Melikson zszedl.
Odpowiedz cytując