Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#452
Stary 21.05.2011, 17:03
dajcie spokoj juz nie ma co lamentowac gdybysmy nie byli pewni mistrzostwa mecz by inaczej wygladal chlopaki mysla o fecie na rynku i jak spedzic wolny czas bo za duzo go nie maja u pilkarzy Legii tez radosci nie bylo widac oni dobrze wiedza ze my nie zagralismy na 100% do zobaczenia na rynku!!!!
MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując