Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#450
Stary 21.05.2011, 17:02
skoro Cabrala powołali do reprezentacji Argentyny to czemu Riosa nie powołali ? Przecież Andy nie jest od niego gorszy.Jak widac są równi i równiejsi.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.05.2011 o godz. 17:05.
Odpowiedz cytując