Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#434
Stary 21.05.2011, 16:57
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
5 osob potwierdziło, ze powinna byc tylko zołta kartka i karny tylko Wieszczycki jak zwykle co innego
Wieszczycki to jest taki pojeb, ze sie w glowie nie mieci. On tydzien temu w klasyfikacji na najlepszych srodkowych obroncow wiosny na pierwszym miejscu umiescil Arbolede. To jest zwykly idiota a jego niechec do Wisly jest wyczuwalna podczas kazdej transmisji, w ktorej on komentuje.
Odpowiedz cytując