mitmichael napisał(a):

5 osob potwierdziło, ze powinna byc tylko zołta kartka i karny tylko Wieszczycki jak zwykle co innego
|
Wieszczycki to jest taki pojeb, ze sie w glowie nie mieci. On tydzien temu w klasyfikacji na najlepszych srodkowych obroncow wiosny na pierwszym miejscu umiescil Arbolede. To jest zwykly idiota a jego niechec do Wisly jest wyczuwalna podczas kazdej transmisji, w ktorej on komentuje.