Jagul napisał(a): 
Co ustawiło Przecież dzisiaj było ZERO jakiejkolwiek ambicji. Nasi grali sobie "chodzonego" i człapali po boisku.
Jakbyśmy zagrali na chociaż 50% to myślę, że wynik byłby całkiem inny. W ogóle nie rozumiem tego co się dzisiaj działo. Nasi wyglądali jakby pili od niedzieli i dzisiaj na kacu im kazali grać.
|
bo pili  to tak wygladali 
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|