Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#429
Stary 21.05.2011, 16:56
Od 10 lat gdy Wisła jest mistrzem Polski , nigdy nie wygrywa na Łazienkowskiej . Tradycji stało się zadość . Zresztą spotkanie było bardzo podobne do tego sprzed 3 lat gdzie Dudka dostał czerwoną w pierwszej połowie , a Wisła przegrała 1:2 .
Odpowiedz cytując