Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 21.05.2011, 16:54
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Mecz ustawiła czerwona kartka, dziękuję, dobranoc.
Co ustawiło Przecież dzisiaj było ZERO jakiejkolwiek ambicji. Nasi grali sobie "chodzonego" i człapali po boisku.
Jakbyśmy zagrali na chociaż 50% to myślę, że wynik byłby całkiem inny. W ogóle nie rozumiem tego co się dzisiaj działo. Nasi wyglądali jakby pili od niedzieli i dzisiaj na kacu im kazali grać.
Odpowiedz cytując