tarantulaw2 napisał(a):

|
Mecz ustawiła czerwona kartka, dziękuję, dobranoc.
|
Co ustawiło

Przecież dzisiaj było ZERO jakiejkolwiek ambicji. Nasi grali sobie "chodzonego" i człapali po boisku.
Jakbyśmy zagrali na chociaż 50% to myślę, że wynik byłby całkiem inny. W ogóle nie rozumiem tego co się dzisiaj działo. Nasi wyglądali jakby pili od niedzieli i dzisiaj na kacu im kazali grać.