Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#415
Stary 21.05.2011, 16:51
Po przegranej z Legią Gargula w koszulce Legii, z usmiechem na ustach udziela wywiadu... ja nie wiem po co on w ogole jest brany na mecze.. Branco juz pozwolono siedziec w domu albo na trybunach, Gargule tez by sie przydalo
Odpowiedz cytując