Powiem jedno. Mnie jako kibica Wisły wkur...ia to, że piłkarze z Białą Gwiazdą na piersi olali tak prestiżowy mecz, jakim jest mecz z Legią. Gdyby przegrali po walce, zaangażowaniu, inaczej patrzył bym na nich. A tak... chu..owy humor na kilka minut przed końcem świata
