Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#413
Stary 21.05.2011, 16:50
W ogóle cały ten mecz od wstępu w wykonaniu C+ to wielka reklama Legii. Żyżyński - panegiryk od samiuśkiego początku.
Powiedzieć, że ten mecz był nudny, to za mało. Panie, daj pan spokój.
Odpowiedz cytując