Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#412
Stary 21.05.2011, 16:50
Już się nie czepiajcie sędziego bo mecz akurat przegraliśmy zasłużenie. Chociaż kto wie jakby to wyglądało gdyby wykorzystali którąś z sytuacji w pierwszej połowie.
Ogólnie to mecz jak i komentarz katastrofa. Jeszcze Kosecki na koniec powiedział, że to dobry mecz był
Odpowiedz cytując