Już się nie czepiajcie sędziego bo mecz akurat przegraliśmy zasłużenie. Chociaż kto wie jakby to wyglądało gdyby wykorzystali którąś z sytuacji w pierwszej połowie.
Ogólnie to mecz jak i komentarz katastrofa. Jeszcze Kosecki na koniec powiedział, że to dobry mecz był
