Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#407
Stary 21.05.2011, 16:49
Zagraliśmy jak Legia rok temu na Łazienkowskiej. Bez żadnego zaangażowania, bez jakiegokolwiek planu i bez większej ambicji. Ot, żeby odbębnić. Mam nadzieję, że z Polonią się postarają bardziej i nie zepsują fety...
Odpowiedz cytując