Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#406
Stary 21.05.2011, 16:49
Mecz daje do zrozumienia: Sivakow, Jirsak, Kowalk, Riosi - tym panom należy podziękować. Lubię Tomka, ale on ma wystrzał z formą raz na 10 spotkań.
Sivakow w przekroju całego sezonu - nic nie pokazał, oprócz przepięknej bramki.

Paljic tez grał słabo.
Cracovia dostaje 1-2 - sezon moze być całkiem mily dla nas
Ostatnio edytowane przez skeba : 21.05.2011 o godz. 16:51.
Odpowiedz cytując