Mecz daje do zrozumienia: Sivakow, Jirsak, Kowalk, Riosi - tym panom należy podziękować. Lubię Tomka, ale on ma wystrzał z formą raz na 10 spotkań.
Sivakow w przekroju całego sezonu - nic nie pokazał, oprócz przepięknej bramki.
Paljic tez grał słabo.
Cracovia dostaje 1-2 - sezon moze być całkiem mily dla nas
