Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#399
Stary 21.05.2011, 16:46
Ostatnie 15 minut, to sa jakies wyjatkowe jaja, jesli chodzi o sedziowanie... ja jestem jednak za kontraktowaniem sedziow ze Słowacji, Czech czy Ukrainy na topowe mecze. Wlasciwie, to na wszystkie mecze...
Odpowiedz cytując