Temat
:
[28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45)
Wyświetl pojedynczy post
felix
Junior Member
Od: 04.2004
Skąd: z nienacka
Offline
#
386
21.05.2011, 16:43
Komentarz w C+ żenujący... Naprawdę... Tak stronniczego komentarza to od dłuższego czasu nie słyszałem. Totalny wstyd..
Opisom mówię -> NIE!
felix
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do felix
Znajdź inne posty napisane przez felix