leszekm_ napisał(a):

|
Nie lubię jak Genkov nurkuje. Potrafi grać w piłkę, to niech gra, a nie się kładzie jak jakiś Radovic.
|
Dokładnie, tym bardziej, że można zacząć odnosić wrażenie, że sędziowie też już go mają za nurka i nie odgwizdują prawidłowych karnych.