Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#383
Stary 21.05.2011, 16:40
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post
Nie lubię jak Genkov nurkuje. Potrafi grać w piłkę, to niech gra, a nie się kładzie jak jakiś Radovic.
Dokładnie, tym bardziej, że można zacząć odnosić wrażenie, że sędziowie też już go mają za nurka i nie odgwizdują prawidłowych karnych.
Odpowiedz cytując