Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13041
Stary 21.05.2011, 16:36
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Jasne to jak słońce i pełna zgoda. Tyle,że osobiście nie wierze w te mocarstwowe plany co niektórych. Wisła wyznaczyła nowy kierunek i widać,że zdaje on egzamin. Legia zrobi to samo, może kiedyś Poznań ale co do reszty nie mam przekonania. Polonia raczej będzie klubem z wesołym właścicielem i tyle,co najwyżje kolorytu lidze będzie dodawał. Lechia, Śląsk, będzie to czołówla ligi ale nic poza tym.
Polonia zdobędzie jednego mistrza, tak za dwa - trzy sezony, jeśli nie będzie zbyt dużej rotacji trenerów i składu.

Po prostu zgrają się na tyle dobrze, że w jednym słabszym sezonie Wisły będą w stanie zdobyć mistrza.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując