Wyświetl pojedynczy post
alterego
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 21.05.2011, 16:31
konaar napisał(a):Wyświetl post
oni teraz spiewali 'Krzysztof Kononowicz'?
tak.
Legia, jak na walczącą o puchary, tez idzie bokiem.

tymczasem w Krakowie gol.
Jest i Rios!

i następny gol w Krakowie
Ostatnio edytowane przez alterego : 21.05.2011 o godz. 16:34.
Odpowiedz cytując