Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 21.05.2011, 16:26
Sedzia lobuzie...karnego jestem sobie w stanie ostatecznie wytlumaczyc,czerwonej-w zaden sposob.mam nadzieje,ze jakims przypadkiem zremisujemy.a ogolnie to jak zazwyczaj antyreklama lígi-duzo kopaniny,plynnych akcji tyle co kot naplakal,
Odpowiedz cytując