Temat
:
[28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45)
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
363
21.05.2011, 16:26
Sedzia lobuzie...karnego jestem sobie w stanie ostatecznie wytlumaczyc,czerwonej-w zaden sposob.mam nadzieje,ze jakims przypadkiem zremisujemy.a ogolnie to jak zazwyczaj antyreklama lígi-duzo kopaniny,plynnych akcji tyle co kot naplakal,
arti