|
W sumie to można wpuścić ME Ja jestem za tym żeby doczłapać spokojnie bez głupich kontuzji do konca sezonu. A sędzia zapanował nad sytuacją - pomógł jak mógł , dał karnego chociaż nie musiał, więc zwycięstwo z duzym niesmakiem.A Jovanic niech sobie pobroni, poza tym Pareiko i tak miał jechać na reprę...
cięzko jest lekko żyć.........
|