Wyświetl pojedynczy post
RAPH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: obecnie z lasu żacholeckiego

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#359
Stary 21.05.2011, 16:23
W sumie to można wpuścić ME Ja jestem za tym żeby doczłapać spokojnie bez głupich kontuzji do konca sezonu. A sędzia zapanował nad sytuacją - pomógł jak mógł , dał karnego chociaż nie musiał, więc zwycięstwo z duzym niesmakiem.A Jovanic niech sobie pobroni, poza tym Pareiko i tak miał jechać na reprę...
cięzko jest lekko żyć.........
Odpowiedz cytując