RAF napisał(a):

Marszalku,
Mnie sie wydaje ze na dluzsza mete nowoczesna infrakstruktura (stadiony i w domysle bazy treningowe) wyciagna Polske z kryzysu pilki noznej w jakim tkwimy od paru lat. Wieksze stadiony (a co za tym idzie koszty ich utrzymania) wymusza na wlascicielach inwestycje w trenerow i zawodnikow. Legia (o ile Weiss jest prawda), Wisla. Wydaje mi sie ze i Bakera w POZnaniu dlugo nie wytrzyma. Jak Lech zobaczy ze dobry trener z zagranicy to jednak jest "to" to i POZnan sobie takiego zafunduje. A potem to juz prawem serii: Slask, Lechia (najwieksze stadiony) moze i Zabrze.
|
Jasne to jak słońce i pełna zgoda. Tyle,że osobiście nie wierze w te mocarstwowe plany co niektórych. Wisła wyznaczyła nowy kierunek i widać,że zdaje on egzamin. Legia zrobi to samo, może kiedyś Poznań ale co do reszty nie mam przekonania. Polonia raczej będzie klubem z wesołym właścicielem i tyle,co najwyżje kolorytu lidze będzie dodawał. Lechia, Śląsk, będzie to czołówla ligi ale nic poza tym.