Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#346
Stary 21.05.2011, 16:14
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
rw88 to czemu w takich sytuacjach nie ma tylu czerwonych kartek trochę tych meczy widziałem i NIGDY w takiej sytuacji nie widziałem czerwonej kartki.
Zapewne dlatego, że były to sytuacje, w których była szansa, aby któryś z obrońców naprawił błąd bramkarza. Ta sytuacja była ewidentna, za Pareiką była tylko pusta bramka.

Kluvi napisał(a):Wyświetl post
I co to za przepis że Pareiko ostatni był?!! TEN przepis dotyczy tego że jak zawodnik wychodzi SAM NA SAM Z BRAMKARZEM i go sfaulują to jest automatyczna czerwień..
No to szedł sam na sam z bramkarzem, różnica jest taka, że zaczepił go bramkarz, a nie obrońca.
Odpowiedz cytując