Kluvi napisał(a):

rw88 to czemu w takich sytuacjach nie ma tylu czerwonych kartek trochę tych meczy widziałem i NIGDY w takiej sytuacji nie widziałem czerwonej kartki.
I co to za przepis że Pareiko ostatni był?!! TEN przepis dotyczy tego że jak zawodnik wychodzi SAM NA SAM Z BRAMKARZEM i go sfaulują to jest automatyczna czerwień..
|
Czyli wyszedł sam na sam z bramkarzem i go sfaulował więc o co chodzi? A przepisy mówią, że za nieprawidłowy atak/zatrzymywanie cialem przeciwnika należy się faul. Sprawdź, ot choćby w wikipedii.