Wyświetl pojedynczy post
calieri
Senior Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#341
Stary 21.05.2011, 16:10
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
rw88 to czemu w takich sytuacjach nie ma tylu czerwonych kartek trochę tych meczy widziałem i NIGDY w takiej sytuacji nie widziałem czerwonej kartki.

I co to za przepis że Pareiko ostatni był?!! TEN przepis dotyczy tego że jak zawodnik wychodzi SAM NA SAM Z BRAMKARZEM i go sfaulują to jest automatyczna czerwień..
Czyli wyszedł sam na sam z bramkarzem i go sfaulował więc o co chodzi? A przepisy mówią, że za nieprawidłowy atak/zatrzymywanie cialem przeciwnika należy się faul. Sprawdź, ot choćby w wikipedii.
Odpowiedz cytując