Wyświetl pojedynczy post
felix
Junior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: z nienacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 21.05.2011, 16:05
"nie jest najgorsza ta decyzja sędziego".... po ewidentnym faulu Radovica. Rozumiem, że jest zła ale mogłaby być gorsza jakby np. dostał kartkę za pyskowanie do bocznego arbitra...
Opisom mówię -> NIE!
Odpowiedz cytując