Temat
:
[28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45)
Wyświetl pojedynczy post
felix
Junior Member
Od: 04.2004
Skąd: z nienacka
Offline
#
329
21.05.2011, 16:05
"nie jest najgorsza ta decyzja sędziego".... po ewidentnym faulu Radovica. Rozumiem, że jest zła ale mogłaby być gorsza jakby np. dostał kartkę za pyskowanie do bocznego arbitra...
Opisom mówię -> NIE!
felix
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do felix
Znajdź inne posty napisane przez felix