Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 21.05.2011, 16:04
Undertaker napisał(a):Wyświetl post
Wisła jest beznadziejna najsłabszy mistrz Polski w historii.
Droga władzo TWSD, czy moglibyście nagrodzić 'kolegę' banem?
Odpowiedz cytując