Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 21.05.2011, 16:03
Undertaker napisał(a):Wyświetl post
Wisła jest beznadziejna najsłabszy mistrz Polski w historii.
A moze Legia powinna byc Mistrzem Polski? To by byla dopiero zenada. Idz dziecko na swoje forum
Odpowiedz cytując