Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#320
Stary 21.05.2011, 16:00
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
panowie nie wymagajmy od chłoakow za duzo wiecej luzu niech sie warszawka troche pocieszy ,czy wy nie widzicie ze legia gryzie trawe zeby z nami wygrać

Niech się warszawka pocieszy...? Niech się pocieszą wygrywając z Cracovią, z nami niech dostają lekcje pokory, one też są w życiu potrzebne.
Ale oddaje im, grają dzisiaj dobrze, widać u nich zaangażowanie którego u nas brak.
Odpowiedz cytując