kriswisla napisał(a):

panowie nie wymagajmy od chłoakow za duzo wiecej luzu niech sie warszawka troche pocieszy ,czy wy nie widzicie ze legia gryzie trawe zeby z nami wygrać
|
Niech się warszawka pocieszy...? Niech się pocieszą wygrywając z Cracovią, z nami niech dostają lekcje pokory, one też są w życiu potrzebne.
Ale oddaje im, grają dzisiaj dobrze, widać u nich zaangażowanie którego u nas brak.