Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 21.05.2011, 15:59
Undertaker napisał(a):Wyświetl post
Ty się zachowujesz jak gówniarz i nie masz pojęcia o zasadach gry w piłkę?!
Rozumiem, że Ty masz pojęcie ?
Czerwona kartka jest w tym przypadku tylko wówczas, jeżeli celem zagrania jest faul. W tym przypadku Radović wjebał się w Pareikę i tyle.
Twoje kometarze zakonćzą się w jeden tylko sposób - banem. Niczego innego się nie spodziewam...

Inna rzecz, że WIślacy w ogóle nie grają.
Undertaker napisał(a):Wyświetl post
Cham Pareiko stadion demoluje ha ha ha w II rundzie eliminacji LM już tam mistrz Wysp Owczych ręce zaciera...
A po tym poście to już dożywotniego. Buraku.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując