Undertaker napisał(a):

|
Ty się zachowujesz jak gówniarz i nie masz pojęcia o zasadach gry w piłkę?!
|
Rozumiem, że Ty masz pojęcie

?
Czerwona kartka jest w tym przypadku tylko wówczas, jeżeli celem zagrania jest faul. W tym przypadku Radović wjebał się w Pareikę i tyle.
Twoje kometarze zakonćzą się w jeden tylko sposób - banem. Niczego innego się nie spodziewam...
Inna rzecz, że WIślacy w ogóle nie grają.
Undertaker napisał(a):

|
Cham Pareiko stadion demoluje ha ha ha w II rundzie eliminacji LM już tam mistrz Wysp Owczych ręce zaciera...
|
A po tym poście to już dożywotniego. Buraku.