Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 21.05.2011, 15:58
Nawet Kosecki (Legionista) ma wątpliwości czy był karny. Dla mnie ewidentnie faulowany był Pareiko, Radovic o mało go nie połamał, stąd wlaśnie Pareiko nie wybiegł do przodu bo widział z jaką predkością leci na niego Legionista. Najzwyczajniej się wystraszył.
Teraz pewnie C+ będzie czyhało byle tylko udupić Pareiko, bo groził pobiciem komuś
Odpowiedz cytując