Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.05.2011, 15:57
Boże, karny został podyktowany i koniec. Ważne jest to, że gramy jak ostatnia ciota. Bez zaangażowania, nie chce sie im dupy ryszać. I tu troche winy Maaskanta bo jesli nie umie odpowiednio zmobilizować to niech wystawi rezerwy bo faktycznie im się może bardziej chcieć. Padaka jak cholera ale tylko z naszej własnej winy.

Ciekaw jestem na puchary jak trafimy na taką Levadię czy sie zmobilizuja czy też przejdą obok meczu.
W....ia mnie to już.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując