sportnh napisał(a):

|
ale w czym te braki? przeciez golym okiem widac ze w pewnym sensie odpuszczamy ten mecz chociazby po skladzie (Kowalski)
|
No wlasnie to sa te braki, ze w razie kontuzji 1 obroncy musi grac mily, ale zupelnie nienadajacy sie do naszej druzyny Kowalski.