Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 21.05.2011, 15:56
sportnh napisał(a):Wyświetl post
ale w czym te braki? przeciez golym okiem widac ze w pewnym sensie odpuszczamy ten mecz chociazby po skladzie (Kowalski)
No wlasnie to sa te braki, ze w razie kontuzji 1 obroncy musi grac mily, ale zupelnie nienadajacy sie do naszej druzyny Kowalski.
Odpowiedz cytując