Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 21.05.2011, 15:55
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Zaangażowanie zawodników Wisły w 1 połowie to jest kpina jakaś.
I dlatego nie rozumiem czemu wystawiliśmy teoretycznie najmocniejszy skład. Oprócz Małego który zapierdala jak zwykle i Chaveza, który czyści co może reszta odwala pańszczyznę...
Odpowiedz cytując