John1906 napisał(a):

|
Zaangażowanie zawodników Wisły w 1 połowie to jest kpina jakaś.
|
I dlatego nie rozumiem czemu wystawiliśmy teoretycznie najmocniejszy skład. Oprócz Małego który zapierdala jak zwykle i Chaveza, który czyści co może reszta odwala pańszczyznę...